Stół rozkładany na zamówienie – o czym pamiętać przy zakupie?

Marzy Ci się funkcjonalna kuchnia, nowoczesny salon lub elegancka jadalnia? W takim razie na pewno chcesz wyposażyć się w odpowiednie meble, w tym stół rozkładany na zamówienie. Jest to niezwykle praktyczne rozwiązanie, które pozwoli Ci zarządzać przestrzenią zgodnie z aktualnymi potrzebami. Jak jednak wybrać odpowiedni model i na co zwrócić uwagę przed podjęciem decyzji o zakupie? Poniżej garść wskazówek.

Stół rozkładany na zamówienie – wymiary

Nawet jeśli interesujesz się odrobinę dekoracją wnętrz, kwestia wymiarów może wydawać Ci się mało interesująca. Jednak nie możesz pozwolić sobie, aby ją zaniedbać i wybrać efektowny mebel, który finalnie okaże się za mały lub za duży. Stół rozkładany na zamówienie powinien mieć optymalne wymiary, czyli nie tylko mieścić się w danym wnętrzu, ale także umożliwiać swobodne poruszanie się po nim. Jednocześnie po rozłożeniu musi być w stanie pomieścić przy blacie wszystkich domowników.

Stół rozkładany na zamówienie – rodzaj drewna i wykończenie

Względy praktyczne w teorii powinny grać pierwsze skrzypce, jednak estetyka również na pewno jest dla Ciebie ważna, gdy wybierasz meble. Zatem stół rozkładany na zamówienie także musi spełniać Twoje oczekiwania pod względem wizualnym. Jeśli chcesz mieć pewność, że tak się stanie, wybierz stolarnię, która pozwoli Ci współtworzyć projekt. Taką możliwość daje na przykład ta firma https://stolywood.pl/kategoria/stoly-i-stoliki/stoly/drewniane-stoly/. Konfigurator, który znajduje się na stronie umożliwia wybranie między innymi gatunku drewna oraz metody wykończenia. Dobrze jest w tej kwestii kierować się estetyką mebli, które już posiadamy. Dzięki temu aranżacja pomieszczenia będzie bardziej spójna, a przez to też bardziej elegancka.

Stół rozkładany na zamówienie – zamów z wyprzedzeniem

Planujesz kupić stół rozkładany na zamówienie z myślą o zbliżającej się uroczystości? W takim razie zrób to z odpowiednim wyprzedzeniem. Rzemieślnicza praca musi zająć trochę czasu. Wykonanie spersonalizowanego stołu może więc potrwać nawet kilka tygodni.

You May Also Like

About the Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *